Destiny 2 İncelemesi

Destiny 2 İncelemesi
Yaşadığımız internet ve bilgisayar çağında artık cep telefonlarımıza giren her konu özellikle oyun konusu en çok erkek kullanıcıları ilgilendirmektedir. Her gün yeni çıkan oyunlarda devasa ilgi göre oyunlar arasında destiny 2 de bulunmaktadır.

Yaşadığımız internet ve bilgisayar çağında artık cep telefonlarımıza giren her konu özellikle oyun konusu en çok erkek kullanıcıları ilgilendirmektedir. Her gün yeni çıkan oyunlarda devasa ilgi göre oyunlar arasında Dstiny 2 de bulunmaktadır. 18 Temmuz itibari ile yayınlanan bu oyuna ilgi çok fazla olmakta ve hala devam etmektedir.

Oyunu konsol ile sipariş edenlerin satışına açılmıştır. Destiny 2 oyununda açık dünya karakterleri değişmiş tamamen gerçeği andıran bir sistem gelmiştir. Mekanizmalar geliştirilmiş ve daha iyileri çıkmıştır. Alt yapısı aynı kalsa da eskiden çok farklı bir sistem kurulmuştur. Oyunun temel konusu insanlığı bitirmeye çalışan varlıklara karşı insanlığın savaş açmasıdır.

Artık oyun kullanıcıları bu savaşı kazanmayı istiyor ve o varlıkları bitirmek istemektedir. Her yeni turda taraflar değişmekte ve 6 savaşa ulaşan oyunu kazanmaktadır. Yani hem insanlığın sonunu getiren hem de canavarların sonunu getiren siz oluyor ve her iki kullanıcıda da oyunu kazanmış oluyorsunuz.

Tamamen gerçekçi dünyayı anımsatan bu oyunu oynarken kendinizi kaptırmanız an meselesi! Destiny 2 oyunu ilk çıkışını duyuracağında oyun kullanıcıları hemen internet üzerinden ne zaman çıkacağına dair araştırma yapmaya koyulmuşlardır. Her oyunda olduğu gibi bağımlılık etkisi de yapan bu oyunun bağımlılığı gerçekten çok farklı ön izleme ya da ön içleme videolarını da internete koyan bu oyunun videoları tıklanma rekorları kırıyor ve sabırsızlıkla bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>